Apple MagSafe Power Adapter 60W MacBook Pro 13

MC461Z/A

Nový produkt

Sieťový AC adaptér pre notebooky APPLE MacBook Pro (vyrobené do roku 2012), ktorý sa svojimi miniaturnymi rozmermi hodí predovšetkým na dlhé cesty alebo dovolenky.

Viac detailov

79,95 €

Skladom
Pozor: skladom posledné kusy

- +

Značka: Apple

 
Detaily

60-wattový napájací adaptér MagSafe je vybavený magnetickým konektorom jednosmerného prúdu, ktorý pri nadmernom zaťažení napájací kábel odpojí. Pomáha tak chrániť kábel pred postupným opotrebením alebo poškodením. Okrem toho tento magnetický konektor uľahčuje rýchle a bezpečné pripojenie koncovky k systému.

Po bezpečnom zapojení sa rozsvieti kontrolka LED na hornej strane konektora. Oranžové svetlo indikuje, že sa notebook nabíja, zelené svetlo indikuje plné nabitie. Spolu s adaptérom sa dodává dlhá napájacia šnúra a adaptér pre pripojenie priamo do elektrickej zásuvky, ktorý je lepším a kompaktnejším riešením na cesty.

Dômyselné prevedenie adaptéra umožňuje okolo neho úhľadne omotať kábel jednosmerného prúdu, takže je veľmi skladný a dokonalo sa hodí na cesty.

Tento napájací adaptér dobíja lithium-polymérovú batériu, či je systém vypnutý, zapnutý nebo v režime spánku. Napája systém tiež v prípade, že sa rozhodnete pracovať bez batérie.

Vlastnosti produktu:

  • Kompatibilné s počítačom MacBook a 13" MacBook Pro (vyrobené do roku 2012)
  • Vstupné napätie: 100 - 240 V, 50/60 Hz
  • Celkový výkon: 60 W
 
Vlastnosti
Kompatibilita13" MacBook Pro (MagSafe 1)
 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

Porovnať 0