Apple MagSafe Power Adapter 45W MacBook Air

Apple MagSafe Power Adapter 45W MacBook Air

Sieťový AC adaptér pre notebooky MacBook Air, ktorý sa svojimi miniaturnymi rozmermi hodí predovšetkým na dlhé cesty alebo dovolenky.

Skladom
66,63 €

 

45-wattový napájací adaptér MagSafe je vybavený magnetickým konektorom jednosmerného prúdu, ktorý pri nadmernom zaťažení napájací kábel odpojí. Pomáha tak chrániť kábel pred postupným opotrebením alebo poškodením. Okrem toho tento magnetický konektor uľahčuje rýchle a bezpečné pripojenie koncovky k systému.

Po bezpečnom zapojení sa rozsvieti kontrolka LED na hornej strane konektora. Oranžové svetlo indikuje, že sa notebook nabíja, zelené svetlo indikuje plné nabitie. Spolu s adaptérom sa dodává dlhá napájacia šnúra a adaptér pre pripojenie priamo do elektrickej zásuvky, ktorý je lepším a kompaktnejším riešením na cesty.

Dômyselné prevedenie adaptéra umožňuje okolo neho úhľadne omotať kábel jednosmerného prúdu, takže je veľmi skladný a dokonalo sa hodí na cesty.

Tento napájací adaptér dobíja lithium-polymérovú batériu, či je systém vypnutý, zapnutý nebo v režime spánku. Napája systém tiež v prípade, že sa rozhodnete pracovať bez batérie.

Vlastnosti produktu:

  • Kompatibilné s počítačom MacBook Air s MagSafe konektorom
  • Vstupné napätie: 100 - 240 V, 50/60 Hz
  • Celkový výkon: 45 W
Kompatibilita
MacBook Air (MagSafe 1)
MC747Z/A
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.