Apple MagSafe Power Adapter

Apple MagSafe Power Adapter 85W MacBook Pro 15" a 17"

Sieťový AC adaptér pre notebooky APPLE MacBook Pro (vyrobené od roku 2010), ktorý sa svojimi miniaturnymi rozmermi hodí predovšetkým na dlhé cesty alebo dovolenky.

Skladom
64,96 €

 

85-wattový napájací adaptér MagSafe je vybavený magnetickým konektorom jednosmerného prúdu, ktorý pri nadmernom zaťažení napájací kábel odpojí. Pomáha tak chrániť kábel pred postupným opotrebením alebo poškodením. Okrem toho tento magnetický konektor uľahčuje rýchle a bezpečné pripojenie koncovky k systému.

Po bezpečnom zapojení sa rozsvieti kontrolka LED na hornej strane konektora. Oranžové svetlo indikuje, že sa notebook nabíja, zelené svetlo indikuje plné nabitie. Spolu s adaptérom sa dodává dlhá napájacia šnúra a adaptér pre pripojenie priamo do elektrickej zásuvky, ktorý je lepším a kompaktnejším riešením na cesty.

Dômyselné prevedenie adaptéra umožňuje okolo neho úhľadne omotať kábel jednosmerného prúdu, takže je veľmi skladný a dokonalo sa hodí na cesty.

Tento napájací adaptér dobíja lithium-polymérovú batériu, či je systém vypnutý, zapnutý nebo v režime spánku. Napája systém tiež v prípade, že sa rozhodnete pracovať bez batérie.

Vlastnosti produktu:

  • Vstupné napätie: 100 - 240 V, 50/60 Hz
  • Celkový výkon: 85 W

Vhodné pre zariadenia:

  • 15" alebo 17" MacBook Pro od roku 2010
Kompatibilita
15" a 17" MacBook Pro (MagSage)
MC556Z/B
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.