Apple EarPods with Remote and Mic
Apple EarPods with Remote and Mic
Apple EarPods with Remote and Mic

Apple EarPods with Remote and Mic

Narozdiel od tradičných slúchadiel je dizajn nových Apple EarPods vytvorený podľa geometrie ucha, čo zabezpečuje ich pohodlné nosenie. Reproduktory vo vnútri EarPods Apple boli navrhnuté tak, aby minimalizovali stratu zvuku a maximalizovali zvukový výstup.

 

Narozdiel od tradičných slúchadiel je dizajn nových Apple EarPods vytvorený podľa geometrie ucha, čo zabezpečuje ich pohodlné nosenie. Reproduktory vo vnútri EarPods Apple boli navrhnuté tak, aby minimalizovali stratu zvuku a maximalizovali zvukový výstup. Vďaka tomu dostanete kvalitný zvuk, ktorý môže pokojne konkurovať drahším slúchadlám. K Apple EarPods s ovládačom a mikrofónom patrí tiež vstavaný ovládač na kábli, ktorý vám umožní nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby a videa a prijať alebo ukončiť hovor.

Výhody:

  • Hlbšie a bohatšie basy
  • Zvýšená ochrana pred potom a vodou
  • Ovládanie prehrávania hudby a videa
  • Prijímanie a ukončenie hovorov vďaka vstavanému ovládaču

Kompatibilita:

Ovládač a mikrofón sú podporované všetkými modelmi iPod, iPhone a iPad (nie všetky modely podporujú funkciu zvyšovania a znižovania hlasitosti (Volume up/down functions).

Audio je podporované všetkými modelmi iPod. Vyžaduje verziu softvéru 1.0.3. pre iPod nano (4. generácia), 2.0.1. pre iPod classic (120 GB) a 2.2. alebo novšiu verziu pre iPod touch (2. generácia).

Vhodné pre zariadenia:

  • iPhone všetky generácie
  • iPad všetky modely a generácie
  • iPod všetky modely a generácie
Kompatibilita
Všetky Apple zariadenia
MD827ZM/B
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.