Možnosti doručenia SR a ČR

Slovensko

Osobný odber v Košiciach

Slovenská pošta

Kuriér UPS Slovensko

Pondelok - Piatok

1-2 pracovné dni

1-2 pracovné dni

Zadarmo

2,00€

3,00€

Česko

Kuriér UPS CZ

-
-

2-3 pracovné dni

-
-

140 CZK

-
-

 

Možnosti platby SR a ČR

Slovensko a Česko

Platobná karta onlineK úhrade použijete svoju platobnú kartu, ktorá musí byť aktivovaná pre platby na internete. Platbu obdržíme ihneď a môžeme tovar odosielať. Platba kartou Vám ušetrí čas aj peniaze! Službu CardPay zabezpečuje Tatra Banka a.s.
Bankový prevodZa tovar je nutné zaplatiť ešte pred jeho odoslaním prevodom peňazí na účet v medzinárodnom tvare (IBAN): SK2511000000002924907111. BIC/SWIFT kód: TATRSKBX. Kompletné údaje na prevod dostanete po potvrdení objednávky.
Služba PayPal onlinePo prihlásení sa do svojho PayPal účtu, alebo prostredníctvom platobnej karty využitím služby PayPal.
Služba TatraPay onlineZa tovar zaplatíte v prostredí internet bankingu Tatra Banky. Podmienkou je Váš účet vedený v uvedenej banke s aktivovaným internet bankingom. Platbu obdržíme ihneď a môžeme tovar odosielať.
DobierkaZa tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí od dopravcu. Pri platbe na dobierku je možné platiť len hotovosťou a to u spoločností Zasielkovňa.sk alebo UPS. Poplatok za platbu dobierkou je 1€/26CZK.
Hotovosť pri osobnom odbereZa tovar zaplatíte pri osobnom odbere v Košiciach na adrese Zborovská 6, počas pracovných dní, v čase od 13:30 do 16:00.

Naposledy navštívené

Žiadne produkty
Porovnať 0