ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD

ExoMount 3

Geniálne jednoduchý a overený univerzálny držiak pre chytré telefóny. ExoMount 3 upevníte takmer na akýkoľvek povrch vďaka unikátnej prísavnej technológii ExoSeal. ExoMount 3 drží ako prilepený dokonca aj na oblom betóne! Osvedčený guľový čap umožňuje rotáciu 360 ° a fixáciu telefónu v akomkoľvek uhle. Svorkový mechanizmus polstrovaný protišmykovou gumou udrží akýkoľvek telefón až do šírky 87 mm.

 

Hoci ExoMount 3 doslova chytí a nepustí, telefón doň umiestnite pohodlne jednou rukou a rovnako jednoducho ho aj vyberiete.

ExoMount 3 reprezentuje novú generáciu osvedčených univerzálnych držiakov pre chytré telefóny a aj keď sa to zdalo takmer nemožné, prináša celý rad vylepšení. Patentovaná prísavná technológia ExoSeal ani nevyžaduje hladkú alebo rovnú plochu. Vďaka jedinečnej nanotechnológii kombinovanej s podtlakovým systémom upevníte držiak dokonca aj na texturovanou a zároveň oblú palubnú dosku, kožu, drevo, suchú stenu alebo betón! Niekedy je potrebný materiál vopred otrieť suchou handrou. Podmienkou je prijateľná miera poréznosti a hĺbky textúry materiálu.

Prísavka z veľmi mäkkého a prispôsobivého materiálu je zospodu vybavená nanotechnologickým povrchom. Na dotyk prsta je veľmi lepkavá, pritom žiadne lepidlo neobsahuje. Môžete ju nekonečnekrát prilepiť a zase odlepiť, bez toho aby na povrchu zanechala akékoľvek stopy. Ak sa po čase zašpinia a jej lepiace vlastnosti sa znížia, stačí ju opláchnuť vodou a nechať na vzduchu vyschnúť. Prísavka bude mať opäť svoje pôvodné vysoko adhézne vlastnosti.

ExoMount 3 je možné použiť pre všetky chytré telefóny a navigácie až do šírky 87 mm a môžete si byť istí, že vďaka masívnemu polstrovanie svorkovacího mechanizmu rozhodne nebudú preklzávať ani pri prejazde neočakávanými výmoľmi. Osvedčený a pevný guľový čap umožňuje rotáciu v rozsahu 360 ° a náklon v rozsahu 120 °.

Telefón do držiaka upevníte jednoduchým priložením k podložke upevňovacieho mechanizmu. A naopak keď ho potrebujete vybrať, stačí zatlačiť telefónom do strany proti jednej z čeľustí, čím sa uvoľní aj protiľahlá, a je to. Tento ergonomický mechanizmus zvládnete ovládať v pohode jednou rukou.

Ideálne aj pre väčšie telefóny ako napr. IPhone 6S, iPhone 6S Plus, LG G4, Galaxy S6 / 5, Galaxy Note 4/3 atď., Ktoré sa do držiaka ExoMount 3 zmestia bez problémov aj s obalom.

Vlastnosti:

 • Maximálne spoľahlivý upevňovací mechanizmus
 • Ľahké a odolné prevedenie z uhlíkových vlákien
 • Vhodný aj pre textúrované plochy (palubná doska automobilu, koža, stenu, drevo, betón a i.)
 • Technológia ExoSeal zaistí pevné priľnutie aj na výrazne zaoblených plochách
 • Veľmi jednoduchá a rýchla inštalácia bez náradia
 • opakovane použiteľné
 • Flexibilné guľový čap umožňuje rotáciu o 360 ° a náklon 120 °
 • Výborná stabilita bez chvenia displeja alebo kamery
 • Neuveriteľne rýchle upevnenie a spätné uvoľnenie chytrého telefónu
 • Kompatibilný so všetkými smartfónmi šírky 56 až 87 mm
 • Kompatibilný s najrôznejšími ochrannými krytmi a puzdrami
 • Vnútro svorky vyplnený mäkkým protišmykovým materiálom - zaistí telefón perfektne proti schádzaní pri otrasoch

Vhodné pre zariadenia:

 • iPhone všetky generácie
Kompatibilita
iPhone všetky modely
Použité materiály
Tvrdený polykarbonát / Hliníková zliatina
EG-EM-3
856651005051
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.