ExoMount 3
ExoMount 3
ExoMount 3
ExoMount 3
ExoMount 3
ExoMount 3

ExoMount 3 CD

Držiak ExoMount 3 CD veľmi elegantne rieši až donedávna takmer neriešiteľný problém niektorých áut - kam umiestniť telefón, aby bol v pohodlnom dosahu vodiča s optimálnym pozorovacím uhlom, ale pritom neobmedzoval výhľad a prehľad o dopravnej situácii. ExoMount 3 CD upevníte do štrbiny CD prehrávača pomocou špeciálneho rozbaľovacieho úchytu.

 

Hoci vylepšený svorkový mechanizmus drží a nepustí, telefón doň umiestnite pohodlne jednou rukou a rovnako jednoducho ho aj vyberiete.

A pozor! Rozhodne nedôjde k znehodnoteniu prehrávača, takže keď potrebujete, môžete stále počúvať svoje obľúbené CD.

Hľadáte vo svojom vozidle miesto, kam v dobrom pozorovacom uhle a v dosahu umiestniť chytrý telefón, ale nechcete si obmedziť výhľad na dopravnú situáciu? A čo takto CD prehrávač? Ak dnes hudbu počúvate viac zo svojho smart telefónu ako z cédečiek, môže sa CD prehrávač javiť mierne nadbytočným a zvyčajne býva umiestnený v pohodlnom dosahu vašej paže.

Pomocou premysleného mechanizmu upevníte telefón do štrbiny CD prehrávača, a to dostatočne pevne, ale zároveň absolútne šetrne k prehrávaču aj s vloženým CD, takže môžete pokojne počúvať hudbu.

Univerzálny svorkový mechanizmus umožňuje ExoMount 3 CD použiť pre všetky typy telefónov alebo navigácií. Ani ochranný obal alebo kryt telefónu nie je problém. Svorka sa jednoducho prispôsobí telefónu v rozpätí šírky od 56 do 87 mm a môžete si byť istí, že vďaka masívnemu polstrovanie svorkovacího mechanizmu rozhodne nebudú preklzávať ani pri prejazde zaľudnenými výmole. Osvedčený a pevný guľový čap umožňuje rotáciu v rozsahu 360 ° a náklon v rozsahu 120 °.

Telefón do držiaka upevníte jednoduchým priložením k podložke upevňovacieho mechanizmu. A naopak keď ho potrebujete vybrať, stačí zatlačiť telefónom do strany proti jednej z čeľustí, čím sa uvoľní aj protiľahlá, a je to. Tento ergonomický mechanizmus zvládnete ovládať v pohode jednou rukou.

Ideálne aj pre väčšie telefóny ako napr. IPhone 6S, iPhone 6S Plus, LG G4, Galaxy S6 / 5, Galaxy Note 4/3 atď., Ktoré sa do držiaka ExoMount 3 zmestia bez problémov aj s obalom.

Vlastnosti:

 • Maximálne spoľahlivý upevňovací mechanizmus určený do CD mechaniky v aute
 • Ľahké a odolné prevedenie z uhlíkových vlákien
 • Neobmedzuje funkciu CD prehrávača
 • Veľmi jednoduchá a rýchla inštalácia bez náradia
 • Flexibilné guľový čap umožňuje rotáciu o 360 ° a náklon 120 °
 • Výborná stabilita bez chvenia
 • Neuveriteľne rýchle upevnenie a spätné uvoľnenie chytrého telefónu
 • Kompatibilný so všetkými smartfónmi šírky 56 až 87 mm
 • Kompatibilný s najrôznejšími ochrannými krytmi a puzdrami
 • Vnútro svorky vyplnený mäkkým protišmykovým materiálom - zaistí telefón perfektne proti schádzaní pri otrasoch

Vhodné pre zariadenia:

 • iPhone všetky generácie
Kompatibilita
iPhone všetky modely
Použité materiály
Tvrdený polykarbonát / Hliníková zliatina
EG-EM-3-CD
856651005068
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.