ExoMount Tablet Headrest
ExoMount Tablet Headrest
ExoMount Tablet Headrest
ExoMount Tablet Headrest
ExoMount Tablet Headrest
ExoMount Tablet Headrest

ExoMount Tablet Headrest

Pri dlhých jazdách je pre cestujúcich v zadných radoch automobilu veľmi príjemné skrátiť čas multimediálnym zážitkom. Opierka hlavy ExoMount Tablet umožňuje upevnenie tabletov takmer všetkých veľkostí za opierku hlavy sedačky a to tak pevne, aby sa počas jazdy displej netriasol a divák si nepokazil oči ani zábavu.

Farba
  • Čierna
Skladom
40,79 €

 

Pri dlhých jazdách je pre cestujúcich v zadných radoch automobilu veľmi príjemné skrátiť čas multimediálnym zážitkom. Opierka hlavy ExoMount Tablet umožňuje upevnenie tabletov takmer všetkých veľkostí za opierku hlavy sedačky a to tak pevne, aby sa počas jazdy displej netriasol a divák si nepokazil oči ani zábavu. Tablety sa dajú umiestniť do ideálnej polohy pre rôzne vysoko a rôzne pozadované diváky, od dospelých po deti v autosedačkách rôznych výšok. Flexibilný mechanizmus podporuje optimálne nastavenie a veľmi rýchlu inštaláciu tabletu a jeho opätovné uvoľnenie. Tablet možno použiť horizontálne alebo vertikálne.

Multimédiá alebo práca

Využite dlhé cesty k zábave alebo prácu.

Jednoduché rýchle upevnenie tabletu a opätovné vybratie

Upínací mechanizmus pre tablety umožňuje ľahké prispôsobenie sa veľkosti jedným dotykom tlačidla. Akonáhle máte držiak takto nastavený pre konkrétnu veľkosť tabletu, je vďaka jeho šikovnému spoľahlivému mechanizmu upevnenie tabletu a jeho opätovného vybratia otázka snáď obyčajné sekundy.

Presné nastavenie polohy tabletu

Exomount Tablet je veľmi prispôsobivý rôznym podmienkam. Či už má tablet takmer akúkoľvek veľkosť a poloha očí diváka je nízka alebo vysoká, držiak vždy umožní ideálne nastavenie polohy displeja tak, aby ho divák mohol sledovať so všetkou ergonómiou a v maximálnom pohodlí. Meniť je možné medzi horizontálne alebo vertikálne orientáciou tabletu a plynulo nastaviť jeho výšku voči očiam diváka.

Nič sa netrasie, nič neklope

Zdanlivá samozrejmosť, ktorú však väčšina držiakov na tablety nespĺňa. Chvejúce sa obrazovka nie je nič príjemné na sledovanie, zvlášť ak chceme chrániť zdravý zrak detí. Uchytenie držiaku ExoMount Tablet Headrest k opierke hlavy je veľmi pevné, rovnako ako držanie tabletu. Obraz displeja je tak počas jazdy stabilný, a to dokonca aj cestou cez výmole.

iPad 4/3/2/1, iPad mini a ďalšie tablety

Upínací mechanizmus umožňuje inštaláciu tabletov s výškou alebo šírkou od 15 do 20 cm. Nie je podstatné, či tomuto rozsahu zodpovedá výška alebo šírka tabletu. Tablet je uchytený medzi gumové vložky, ktoré ho pevne držia a zároveň chráni pred poškriabaním. V spodnej vložke je otvor pre vedenie napájacieho kábla, ak je konektor umiestnený v strede spodnej strany tabletu.

product12-exomount-tablet-headrest-mount

Vlastnosti:

  • Nenápadný minimalistický dizajn, ktorý sa opticky schová za tablet
  • Vysoko spoľahlivý upevňovacie mechanizmus
  • Možnosť nastavovania polohy výšky umiestnenie displeja
  • Možnosť nastavovania náklonu a bočného uhla displeja pre dosiahnutie kolmého pohľadu diváka
  • Rýchle upevnenie a spätné uvoľnenie tabletu
  • Kompatibilný so všetkými tablety so šírkou alebo dĺžkou od 15 do 20 cm
  • Vnútro svorný časti vyplnený gumou
  • Možnosť zapojenia napájacieho kábla tabletu

Vhodné pre zariadenia:

  • iPhone všetky generácie
Kompatibilita
iPad všetky modely
Použité materiály
Tvrdený polykarbonát / Hliníková zliatina
EG-EMT-HRM
856651005006
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.