ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch
ExoMount Touch

ExoMount Touch

Nie je držiak ako držiak! ExoMount Touch je zrejme ten najlepší na svete! Prečo? Upevníte ho takmer všade, nepotrebujete ani hladkú ani rovnú plochu! Špeciálny fixačný mechanizmus vďaka jedinečnej nanotechnológii upevní chytrý telefón dokonca aj na texturovanou a zároveň oblú palubnú dosku, drevo, suchú stenu alebo betón.

 

Novinkou je technológia ExoSeal, ktorá sa prispôsobí ešte viac zaobleným plochám. Preto ExoMount drží ešte lepšie ako kedykoľvek pred tým. K tomu je univerzálny pre všetky typy telefónov alebo navigáciou. Ochranný obal alebo kryt telefónu nie je problém.

A ešte novinka navyše: tentoraz do neho telefón upevníte jednoduchým priložením. Držiak sám chytí telefón tak pevne, aby nevykĺzol ani na najhorších výmoľoch.

Neuveriteľne spoľahlivý upevňovací mechanizmus drží na:

 • múru
 • dreve
 • betónu
 • textúrované palubnej doske

Niekedy je potrebný materiál vopred otrieť suchou handrou. Podmienkou je prijateľná miera poréznosti a hĺbky textúry materiálu.

Špeciálna prísavka drží všade

Prísavka z veľmi mäkkého a prispôsobivého materiálu je zospodu vybavená nanotechnologickým povrchom. Na dotyk prsta je veľmi lepkavá, pri tom žiadne lepidlo neobsahuje. Môžete ju nekonečnekrát prilepiť a zase odlepiť, bez toho aby na povrchu zanechala akékoľvek stopy. Ak sa po čase zašpinia a jej lepiace vlastnosti sa zníži, stačí ju opláchnuť vodou a nechať na vzduchu uschnúť. Prísavka bude mať opäť svoje pôvodné vysoko adhézne vlastnosti.

Oblé povrchy nevadia

Nová technológia ExoSeal rieši pevné držanie aj na oblých plochách. Prísavka sa im do prekvapivo veľkej miery zakrivenie dokáže prispôsobiť a pevne držať.

Automatická univerzálna svorka

Svorkový mechanizmus umožňuje ExoMount Touch použiť pre všetky typy telefónov alebo navigáciou. Ani ochranný obal alebo kryt telefónu nie je problém. Svorka sa mu jednoducho prispôsobí až do maximálneho roztvorenie 8,3 cm. Vnútri je svorka vystlaná mäkkým materiálom, aby bol váš telefón alebo jeho obal uložený ako v bavlnke. Navyše ho do svorky upevníte jednoduchým priložením. Svorka sa po dotyku telefóne sama automaticky zovrie tak, že ho ani pri silných otrasoch na výmoľoch nepustí. K uvoľneniu potom stačí zatlačiť jedným prstom na uvoľňovacie tlačidlo. Pohodlnejšie už to byť jednoducho nemôže.

Pevný guľový čap

Ďalšou významnou prednosťou držiaku ExoMount 2 je nezvyčajne flexibilné a zároveň pevný guľový čap, ktorý spoľahlivo stabilne drží užívateľom zvolenú polohu. Filmovanie šikovným telefónom počas jazdy na drkotavém povrchu alebo počas tranzitu prudkú zákrutou nie je žiadnym problémom. Držiak sa nevzrušuje a spoľahlivo drží nastavený uhol.

ExoMount Touch

Ideálne aj pre väčšie telefóny ako napr. IPhone 6S, iPhone 6S Plus, LG G4, Galaxy S6 / 5, Galaxy Note 4/3 atď., Ktoré sa do držiaka ExoMount 3 zmestia bez problémov aj s obalom.

Vlastnosti:

 • Neuveriteľne spoľahlivý upevňovací mechanizmus
 • Drží aj na textúrovaných plochách akou je palubná doska automobilu
 • Nová technológia ExoSeal zaistí pevné priľnutie aj na výrazne zaoblených plochách
 • Nezvyčajne prispôsobivý guľový čap umožňuje precízne nastavenie pozorovacieho uhla displeja
 • Výborná stabilita bez chvenia displeja alebo kamery
 • Neuveriteľne rýchle upevnenie a spätné uvoľnenie chytrého telefónu na jediný dotyk
 • Kompatibilný so všetkými smartfónmi do šírky 8,3 cm
 • Kompatibilný s najrôznejšími ochrannými krytmi a puzdrami
 • Vnútro svorky vyplnený mäkkým materiálom, ktorý telefón perfektne zaistí proti schádzaní pri otrasoch automobilu

Vhodné pre zariadenia:

 • iPhone všetky generácie
Kompatibilita
iPhone všetky modely
Použité materiály
Tvrdený polykarbonát / Hliníková zliatina
EG-EM-TOUCH
812487013431
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.