ExoMount Touch CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD
ExoMount 3 CD

ExoMount Touch CD

Nie je držiak ako držiak! ExoMount Touch CD je prvý, ktorý upevníte k CD prehrávaču vo vašom aute. Tým v mnohých automobiloch vyriešite odveký problém - umiestniť telefón v skvele viditeľnom dosahu vodiča, ale neobmedziť výhľad na dopravnú situáciu.

 

A ešte novinka navyše: telefón do neho upevníte jednoduchým priložením. Držiak sám chytí telefón tak pevne, aby nevykĺzol ani na najhorších výmoľoch. K tomu je univerzálny pre všetky typy telefónov alebo navigáciou. Ochranný obal alebo kryt telefónu nie je problém.

Nový mechanizmus na upevnenie chytrého telefónu v CD

Hľadáte vo svojom vozidle miesto, kam v dobrom dosahu očí umiestniť chytrý telefón, ale nechcete si obmedziť výhľad na dopravnú situáciu? Ak si hudbu púšťate viac z vášho smartfónu než z cédečiek, môžete využiť prelomovú novinku ExoMount Touch CD. Pomocou celkom nového mechanizmu upevníte telefón k CD prehrávači. Unikátny mechanizmus výrobca ExoMount upevní telefón dostatočne pevne, ale zároveň absolútne šetrne k CD prehrávači.

Automatická univerzálna svorka

Svorkový mechanizmus umožňuje ExoMount Touch použiť pre všetky typy telefónov alebo navigáciou. Ani ochranný obal alebo kryt telefónu nie je problém. Svorka sa mu jednoducho prispôsobí až do maximálneho roztvorenie 8,3 cm. Vnútri je svorka vystlaná mäkkým materiálom, aby bol váš telefón alebo jeho obal uložený ako v bavlnke. Navyše ho do svorky upevníte jednoduchým priložením. Svorka sa po dotyku telefóne sama automaticky zovrie tak, že ho ani pri silných otrasoch na výmoľoch nepustí. K uvoľneniu potom stačí zatlačiť jedným prstom na uvoľňovacie tlačidlo. Pohodlnejšie už to byť jednoducho nemôže.

Pevný guľový čap

Ďalšou významnou prednosťou držiaku ExoMount 2 je nezvyčajne flexibilné a zároveň pevný guľový čap, ktorý spoľahlivo stabilne drží užívateľom zvolenú polohu. Filmovanie šikovným telefónom počas jazdy na drkotavém povrchu alebo počas tranzitu prudkú zákrutou nie je žiadnym problémom. Držiak sa nevzrušuje a spoľahlivo drží nastavený uhol.

Ideálne aj pre väčšie telefóny ako napr. IPhone 6S, iPhone 6S Plus, LG G4, Galaxy S6 / 5, Galaxy Note 4/3 atď., Ktoré sa do držiaka ExoMount 3 zmestia bez problémov aj s obalom.

ExoMount Touch CD

Vlastnosti:

  • Unikátny upevňovací mechanizmus na CD prehrávač
  • Neobmedzuje výhľad vodiča na dopravnú situáciu
  • Nezvyčajne prispôsobivý guľový čap umožňuje precízne nastavenie pozorovacieho uhla displeja
  • Výborná stabilita bez chvenia displeja
  • Neuveriteľne rýchle upevnenie a spätné uvoľnenie chytrého telefónu na jediný dotyk
  • Kompatibilný so všetkými smartfónmi do šírky 8,3 cm
  • Kompatibilný s najrôznejšími ochrannými krytmi a puzdrami
  • Vnútro svorky vyplnený mäkkým materiálom, ktorý telefón perfektne zaistí proti schádzaní pri otrasoch automobilu

Vhodné pre zariadenia:

  • iPhone všetky generácie
Kompatibilita
iPhone všetky modely
Použité materiály
Tvrdený polykarbonát / Hliníková zliatina
EG-EM-TOUCH-CD
812487013448
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.