ExoGear ExoMount Ultra

Nový produkt

Univerzálny držiak ExoMount Ultra je určený pre všetky telefóny s uhlopriečkou displeja od 3,5 do 6 palcov s ochranným obalom alebo bez. Najsilnejší prísavná technológie na svete ExoSeal udrží držiak na palubnej doske automobilu alebo inom povrchu ako pribitý, a to aj na vysoko pórovitých alebo dokonca oblých.

Viac detailov

27,95 €

Skladom
Pozor: skladom posledné kusy

- +

Značka: ExoGear®

 
Detaily

Pogumovaný čap umožňuje zaaretovať telefón v akomkoľvek uhle a náklonu. Vždy tak budete mať displej telefónu v optimálnom pozorovacom uhle. Inštaláciu telefónu do držiaka zvládnete jednou rukou jednoduchým zatlačením na jednu z čeľustí držiakov a rovnako ľahko telefón z držiaka vyberte. Pevne polstrované čeľuste držiaka ExoMount Ultra fungujú spoľahlivo aj v tých najostrejších zákrutách najhrboľatejších ciest.

ExoGear Exomount Ultra

ExoSeal - najsilnejší na svete

Patentovaná prísavná technológia ExoSeal je dosť možno najsilnejší na svete. Navyše nevyžaduje hladkou alebo rovnú plochu. Vďaka jedinečnej nanotechnológiu kombinované s podtlakovým systémom upevníte držiak aj na texturovanou a zároveň oblú palubnú dosku, kožu, drevo, suchú stenu alebo betón! Podmienkou je prijateľná miera poréznosti a hĺbky textúry. Pred inštaláciou potom odporúčame materiál otrieť suchou handrou.

Prísavka z veľmi mäkkého a prispôsobivého materiálu je zospodu vybavená nanotechnologickým povrchom. Na dotyk prsta pôsobí lepkavým dojmom, pritom žiadne lepidlo neobsahuje. Môžete ju teda nekonečnekrát prilepiť a zase odlepiť. Ak sa po čase ušpinia a jej adhézne vlastnosti sa zníži, stačí ju opláchnuť vodou a nechať na vzduchu uschnúť.

ExoGear ExoMount Ultra

Skutočný držiak medzi držiakmi

Držiak na palubnú dosku ExoMount Ultra možno použiť pre všetky chytré telefóny s uhlopriečkou od 3,5 do 6 palcov v ochrannom obale i bez. Čeľuste držiaku je možné nastaviť v troch základných šírkach, ktoré poskytujú ďalšie variabilitu pre rôzne široké telefóny. Masívne polstrovanie čeľustí udrží telefón na svojom mieste aj na najhrboľatejších cestách a v najostrejších zákrutách. ExoMount Ultra bez problému udrží aj väčšie telefóny ako napríklad iPhone 7 Plus.

Pevný guľový čap s jemným pogumovaním umožňuje zaaretovať telefón v akejkoľvek pozícii, aby ste mali displej vždy v najlepšom možnom pozorovacom uhle.

ExoGear ExoMount Ultra

Jednoduchá inštalácia jednou rukou

Telefón do držiaka upevníte jednoducho jednoduchým zatlačením miernou silou na svorku čeľuste. Podobne postupujte, ak chcete telefón z držiaku vybrať. Tento ergonomický mechanizmus zvládnete ovládať v pohode jednou rukou!

Vlastnosti:

 • Univerzálny držiak pre chytré telefóny s uhlopriečkou od 3,5 do 6 palcov
 • 3 základné polohy držiaka s ďalšou variabilitou podľa šírky telefónu
 • Použiteľné aj s ochrannými obalmi
 • Maximálne spoľahlivý upevňovacie mechanizmus
 • Ľahké a odolné prevedenie
 • Technológia ExoSeal - najsilnejší prísavný systém na svete
 • Podtlaková prísavka s nanotechnologickým povrchom bez lepidla
 • Vhodný aj pre textúrované plochy (palubná doska automobilu, koža, múr, drevo, betón a i.)
 • Pevné priľnutie aj na výrazne zaoblených plochách
 • Veľmi jednoduchá a rýchla inštalácia bez náradia
 • Opakovane použiteľné - stačí iba umyť a vysušiť
 • Pogumovaný guľový čap umožňuje aretáciu telefónu v rotácii 360 ° v širokom uhle náklonu
 • Rýchle upevnenie a spätné uvoľnenie chytrého telefónu jednou rukou
 • Vnútro svorky pevne vystlaný protišmykovým materiálom
 • Stabilná aj pri silných otrasoch a preťaženie
 
Vlastnosti
KompatibilitaiPhone všetky modely
Použité materiályTvrdený polykarbonát / Hliníková zliatina
 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Naposledy navštívené

Porovnať 0