Quad Lock Bike Kit Universal Fit

QLK-BKE-UNI

Nový produkt

Quad Lock® Bike Kit je montážna sada určená na upevnenie mobilného telefónu na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25 – 40 mm.

Viac detailov

39,95 €

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Značka: QUAD LOCK®

 
Detaily

Quad Lock® je jedinečný montážny systém držiakov, ktorý prepojí váš telefón s vaším aktívnym životným štýlom. Vďaka bezpečnému uchyteniu telefónu na riadidlá bicykla, na ruke pri behaní alebo v aute pri riadení, môžete bezpečne používať telefón v bežnom živote i pri športových aktivitách a telefón používať ako športový tracker alebo GPS navigáciu.

Inovatívny systém zámku „Twist, Lock and Go™“, ktorý je použitý v univerzálnom adaptéri aj v jednotlivých držiakoch umožňuje rýchle uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnému systému „Dual Stage Lock“ budete mať istotu, že je váš telefón vždy bezpečne pripevnený aj bez použitia nepraktických obalov, z ktorých sa telefón horšie vyberá. Jedná sa o najľahší, najpevnejší a najbezpečnejší systém držiakov na trhu. Akonáhle ho raz vyskúšate, nebudete chápať, ako ste mohli bez neho žiť!

Quad Lock® Universal Adaptér
Nemáte iPhone, ale napriek tomu chcete používať držiaky Quad Lock®? Potom je tu pre vás Quad Lock® Universal Adaptér. Stačí len odstrániť lepivú ochrannú vrstvu a pripevniť adaptér na zadnú časť telefónu.

Quad Lock® Universal Adaptér disponuje veľmi silnou 3M HVB lepiacou páskou, vďaka ktorej môže byť držiak prilepený k väčšine telefónov, tabletov a krytov ďalších zariadení. Uchytenie zariadenia je veľmi silné a pevné, v prípade potreby ho možno odstrániť pomocou horúceho vzduchu, napr. pomocou sušiču vlasov. Na zariadení nezostanú žiadne stopy po lepidle!

Rozmery: 42×42 mm

Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behom pár sekúnd pomocou jednoduchých montážnych o-krúžkov (v balení), pre dlhodobejšie použitie môže byť držiak zabezpečený doťahovacími páskami (v balení). Držiak najlepšie vyhovuje pre trubky veľkosti 25 – 40mm.

Obsah balenia:

  • 1x Quad Lock® Bike Mount
  • 2x zabezpečovacie uťahovacie pásky
  • 4x montážne krúžky (2 veľké, 2 malé)
  • 1x Quad Lock® Universal adaptér
 
Vlastnosti
KompatibilitaiPhone všetky modely
Použité materiályTPU (elastický termoplastický polyuretan)/Tvrdený polykarbonát
 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Porovnať 0