Zoznam produktov značky Cellular Line®

Spoločnosť Cellular Italian navrhuje svoje produkty priamo v Taliansku. Značka Cellular Line® ponúka širokú škálu príslušenstva, ktoré syntetizujú inovácie, kvalitu a jednoduchosť použitia.

CellularLine Boost Apple iPhone 5C
  • Výpredaj!
  • -60%
Produkt je dostupný s inými možnosťami
iPhone

CellularLine Boost Apple iPhone 5c

Cellular Line®
BOOSTIPH5CP
3,32 € 8,29 €
Štýlovy farebný kryt od talianskeho výrobcu bezpečne ochráni zadnú stranu vášho smartfónu. Kryt je navrhnutý tak aby nekazil vynikajuci dizajn a zároveň zachoval funkčnost všetkých konektorov a tlačidiel. Vďaka tomu je možné iPhone používať bezpečne, bez obmedzení a k tomu navyše vyzerať štýlovo.
CellularLine Bumper iPhone 5c
  • Výpredaj!
  • -60%
Skladom
iPhone

CellularLine Bumper iPhone 5c

Cellular Line®
BUMPERIPH5CP
3,32 € 8,29 €
Taliansky výrobca Cellular Line® prináša Bumper pre iPhone 5c je inovatívny dvojdielny rámik. Profil a kryty tlačidiel sú vyrobené z gumy a vďaka tomu skvele absorbuje nárazy, zatiaľ čo hrany sú z tvrdého priehľadného plastu. CellularLine Bumper prináša skvelý vzhľad a je vynikajúcou ochranou vášho telefónu, najmä pri páde na bočnú stranu.
CellularLine tatto eco-Nabuk L iPhone 5/5s/5c
  • Výpredaj!
  • -70%
Skladom
iPhone

CellularLine tatto eco-Nabuk L

Cellular Line®
TATTOSLIPHONE5BK
2,49 € 8,29 €
Púzdra CellularLine TATTO sú vyrobené z neobvyklého materiálu eco-Nabuk. Sú jemné na dotyk, nekĺzavé a s jemnou vnútornou textíliou, ktorá čistí displej. Zároveň ochráni Váš mobilný telefón pred pádmi, nechceným poliatím vodou a ďalšími nepríjemnými udalosťami. Puzdro je vybavené praktickým pásikom pre pohodlné vytiahnutie telefónu.
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.