Zoznam produktov značky QUAD LOCK®

Quad Lock Bike Kit iPhone 6+/6s+
Skladom
iPhone

Quad Lock Bike Kit iPhone 6 Plus/6s Plus

QUAD LOCK®
QLK-BKE-I6PLUS
58,29 €
Quad Lock Bike Kit je kompletná montážna sada určená pre iPhone 6+/6s+ na upevnenie na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25 – 40 mm.
Quad Lock Poncho iPhone 6+/6s+
Skladom
iPhone

Quad Lock Poncho iPhone 6 Plus/6s Plus/7 Plus/8 Plus

QUAD LOCK®
QLP-I6PLUS
20,79 €
Quad Lock™ Poncho pre iPhone 6+/6s+ je vodeodolný obal pre kryt Quad Lock™ Case. Je vyrobený z priehľadného materiálu TPU (Thermoplastic polyurethan). Tento materiál dodá ochranu Vášmu telefónu za zlého počasia a ochráni pred vodou a aj pred prachom. Vďaka mäkkému materiálu sa dá telefón pohodlne ovládať pomocou tlačidiel ale aj pomocou dotykovej obrazovky.
Quad Lock Poncho iPhone X
Skladom
iPhone

Quad Lock Poncho iPhone X/XS

QUAD LOCK®
QLC-PON-IPX
20,79 €
Quad Lock™ Poncho pre iPhone 6/6s je vodeodolný obal pre kryt Quad Lock™ Case. Je vyrobený z priehľadného materiálu TPU (Thermoplastic polyurethan). Tento materiál dodá ochranu Vášmu telefónu za zlého počasia a ochráni pred vodou a aj pred prachom. Vďaka mäkkému materiálu sa dá telefón pohodlne ovládať pomocou tlačidiel ale aj pomocou dotykovej obrazovky.
Quad Lock Run Kit iPhone 6/6s
Skladom
iPhone

Quad Lock Run Kit iPhone 6/6s

QUAD LOCK®
QLK-ARM-IP6
49,96 €
Quad Lock Run Kit je kompletná sada určená pre iPhone 6/6s na upevnenie na ruku. Vďaka patentovanému systému uchytenia Quad Lock® jednoducho pripevníte váš telefón k držiaku. Už nemusíte zložito vyberať telefón zo silikónových alebo plastových obalov. Nezmeškáte tak žiadny hovor ani pri behu, jazde na korčuliach alebo iných športových aktivitách.
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.