• -1,00 €
USAMS 9H Tvrdené sklo 0,3 mm iPhone 6 Plus
USAMS 9H Tvrdené sklo 0,3 mm iPhone 6 Plus

USAMS 9H Tvrdené sklo 0,3 mm iPhone 6 Plus/6s Plus

Vynikajúci spôsob ochrany displeja vášho mobilného zariadenia. Tvrdené sklá USAMS sú vyrobené z odolného japonského materiálu s najvyššou tvrdosťou 9H. Obrazovka odolá rôznym nečakaným situáciám, bude omnoho odolnejšia proti mechanickému poškodeniu či prasknutiu pri páde. Sklá žiadnym spôsobom neskresľujú farby, čitateľnosť a odozvu displeja.

Skladom
4,79 € 5,79 € -1,00 €

 

Hlavnú zložku ochranného skla USAMS tvorí tvrdené sklo AGC Flat Glass dovezené z japonska, vyrábané s využitím nanotechnológií Harves, ktorá má za následok vyššiu priepustnosť svetla a unikátne svetelné antireflexné vlastnosti. Displej je tak lepšie čitateľný aj na ostrom dennom svetle.

Tvrdené sklo dosahuje tvrdosť až 9H, takže dokonalé bráni poškriabaniu pri akejkoľvek situácii. Absorbuje aj nárazy, takže pôsobí proti prasknutiu samotného displeja napríklad pri nechcenom páde. Oleofóbny povlak ochranného skla zamedzuje vzniku odtlačkov prstov alebo iných nečistôt.

Vďaka špičkovej technológii výroby tvrdeného skla USAMS bola dosiahnutá hrúbka iba 0,3mm. Precízna CNC rezacia a frézovacia technika má za následok, že sklo presne dosadne na svoje miesto. Sklo USAMS môžete dokonca aj umyť a znovu použiť, pretože je vybavené silikónovým náterom zabraňujúcim poškodenie vodou.

Prečo si vybrať ochranné sklo USAMS?

  • neznižuje úroveň ostrosti a farieb
  • tvrdosť 9h a hrúbka iba 0,3 mm
  • zabraňuje vzniku odtlačkov prstov
  • bezpečná ochrana displeja

Vhodné pre zariadenia:

  • iPhone 6 plus/6s plus

Kompatibilita
iPhone 6s Plus/6 Plus
Použité materiály
Tvrdené sklo (tvrdosť 9H)
21821
No reviews

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.