Rolling Square inCharge 6
Rolling Square inCharge 6
Rolling Square inCharge 6
Rolling Square inCharge 6
Rolling Square inCharge 6
Rolling Square inCharge 6

Rolling Square inCharge 6

Ako často márne zháňate správny kábel, aby ste si mohli nabiť telefón? A čo potom ďalšiu elektroniku, ktorú obvykle nosíte so sebou? S najmenším dátovým a nabíjacím káblom na svete sa otravného hľadania definitívne zbavíte.

 

InCharge 6 totiž obsahuje všetky káble, ktoré potrebujete, a to v malom kompaktnom prívesku na kľúče. Najnovšia verzia obľúbeného multifunkčného kábla obsahuje 6 variantov pripojenia:

 • USB A - USB-C
 • USB A - MicroUSB
 • USB A - Lightning
 • USB-C - USB-C
 • USB-C - MicroUSB
 • USB-C - Lightning

A ako z kábla urobíte kľúčenku? Konektory jednoducho spojíte k sebe a silný neodýmový magnet sa postará o to, aby ste svoj incharge nestratili. Dizajn a vybrané materiály, ako hliníková zliatina a nylon, súčiastky kábla chráni a uľahčujú jeho používanie.

Povestný švajčiarsky nôž medzi káblami

Všetky káble, ktoré na svojich každodenných cestách potrebujete, sú obsiahnuté v kompaktnej kľúčenke. Najnovší model z radu incharge obsahuje 6 konektorov bez nevzhľadných rozdvojky, takže budete mať vždy po ruke ten správny kábel. Extra silný neodýmový magnet sa postará o elegantný a bezpečné prichytenie ku kľúčom alebo pracke batohu.

 • Určený na každodenné nosenie
 • Univerzálne použitie
 • Nabíja a synchronizuje dáta
 • Z extra odolných materiálov

S InCharge 6 môžete nabíjať aj synchronizovať

Na svete je odhadom cez 5 billiónmi USB a USB-C portov. S káblom incharge vám môžu úplne všetky poslúžiť na nabíjanie vášho zariadenia. Raz pre vždy tak elegantne vyriešite problém s vybitou batériou - a nielen to: incharge je pripravený aj na prenos dát a synchronizáciu vašich zariadení.

Jeden za všetkých, 6 v 1

Patentovaný dizajn kábla incharge 6 umožňuje nabíjať akékoľvek prenosné zariadenie z akéhokoľvek zdroja. Vstup obsahuje USB a USB-C konektory, výstup potom duálny konektor, ktorý obsahuje Lightning a MicroUSB, a k tomu USB-C konektor.

 • 01 USB - USB-C
 • 02 + 03 USB - Duálne (Lightning + MicroUSB)
 • 04 USB-C - USB-C
 • 05 + 06 USB-C - duálny (Lightning + MicroUSB)

Jedinečný dizajn

Dôraz na detaily, trvanlivé materiály a konektory tej najlepšej kvality robia z incharge 6 naozaj majstrovské dielo. Vďaka premyslenému systému spojenie sa nemusíte báť straty vášho vlastného kúsku.

Neodymový magnet N52 - s extra veľkou magnetickou silou

Protišmykový profil - zaistí presné zarovnanie a väčšiu súdržnosť spojenie

Extra odolné súčiastky a prevedenie

Kovový kryt - hliníková zliatina ponúka vďaka prídavku zinku tú najpevnejšiu možnú ochranu portov

Ochrana káblov - dvojité krytie káblov sa skladá z TPU obloženia a nylonovej vrchnej tkaniny

Medené drôty - 90 medených vodičov v izolácii

Nabíjajte mobil z mobilu

Jednou z najatraktívnejších funkcií incharge 6 je možnosť prenosu energie z pripojeného USB-C mobilu. Pokiaľ nie je v dosahu vhodný adaptér alebo port, môžete k dobitie vášho telefónu využiť iný, alebo napríklad bezdrôtové slúchadlá alebo akékoľvek iné zariadenie.

Farby incharge 6: strieborná, šedá, zlatá

Anodizované hliníkové kryty portov vyhovie tomu, kto má radšej neutrálne tóny, ale aj tým, ktorí hľadajú štýlovejšie doplnky. InCharge je dostupný v týchto farbách: strieborná (Moon White), šedá (Mercury Grey), zlatá (Saturn Gold).

Kompatibilita
iPhone 5 a novšie
Dĺžka
30 cm
RS-SIX02R
7640170469424
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.