Zoznam produktov značky Muvit

Príbeh spoločnosti muvit, ktorá bola vždy 100% zameraná na príslušenstvo pre mobilné zariadenia začal v roku 2008 v západnej Európe. Zakladateľom značky muvit je popredný európsky výrobca mobilného príslušenstva, spoločnosť ascendeo. S jej pomocou sa muvit dostal z regiónu západnej EU do viac ako 30 dalších krajín po celej zemi. Muvit neustále dbá na dizajn svojich produktov a aj vďaka dvom dizajnovým štúdiám v Paríži a Miláne sa snaží neustále držať krok s najnovšími trendami v oblasti módy. Ani V oblasti použitých technológií nezaostáva značka muvit za súčasnou špičkou. Dôkazom sú patentované metrialy ako napr. Gaialene, veľmi odolný a pritom plne recyklovateľný alebo Naprel upravovaný laserovým lúčom. V kolekcií Made in Paris je to zasa práva koža vysokej kvality. 

MUVIT iFlip iPhone 5/5s, kolekcia Skinny
  • -5,00 €
Skladom
iPhone

MUVIT iFlip iPhone 5/5s/SE, kolekcia Skinny

Muvit
MUIFL0017
3,29 € 8,29 €
Kryt MUVIT série iFlip pre Apple iPhone 5/5s/SE v tenkom prevedení. iFlip je vynikajúcou ochranou zadnej a bočných strán telefónu. Je vyrobený z kvalitného materiálu a presne na mieru telefónu. Kryt nezakrýva nabíjacie a slúchadlové konektory, možno teda prístroj nabíjať a pripájať príslušenstvo priamo v kryte.
MUVIT IGUM iPhone 5/5s
  • Výpredaj!
  • -70%
Produkt je dostupný s inými možnosťami
iPhone

MUVIT IGUM iPhone 5/5s/SE

Muvit
MUBKC0591
2,24 € 7,46 €
Pogumovaný kryt MUVIT série iGUM pre Apple iPhone 5/5s/SE v tenkom prevedení. iGUM je vynikajúcou ochranou zadnej a bočných strán telefónu. Je vyrobený z kvalitného materiálu a presne na mieru telefónu. Kryt nezakrýva nabíjacie a slúchadlové konektory, možno teda prístroj nabíjať a pripájať príslušenstvo priamo v kryte.
MUVIT iMATT iPhone 5/5s
  • Výpredaj!
  • -70%
Produkt je dostupný s inými možnosťami
iPhone

MUVIT iMATT iPhone 5/5s/SE

Muvit
MUBKC0594
2,49 € 8,29 €
MUVIT séria iMATT pre Apple iPhone v extra tenkom prevedení. Zadný kryt MUVIT je vynikajúcou ochranou zadnej strany vášho telefónu. Je vyrobený z kvalitného materiálu a presne na mieru telefónu. Kryt nezakrýva nabíjacie a slúchadlové konektory, telefón je teda možné nabíjať a pripájať príslušenstvo priamo v kryte.
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.