Quad Lock Bike Kit iPhone 6+/6s+
Quad Lock Bike Kit iPhone 6+/6s+
Quad Lock Bike Kit iPhone 6+/6s+
Quad Lock Bike Kit iPhone 6+/6s+
Quad Lock Bike Kit iPhone 6+/6s+
Quad Lock Bike Kit iPhone 6+/6s+
Quad Lock Bike Kit iPhone 6+/6s+
Quad Lock Bike Kit iPhone 6+/6s+

Quad Lock Bike Kit iPhone 6 Plus/6s Plus

Quad Lock Bike Kit je kompletná montážna sada určená pre iPhone 6+/6s+ na upevnenie na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25 – 40 mm.

Skladom
58,29 €

 

Quad Lock® je jedinečný montážny systém držiakov, ktorý prepojí váš telefón s vaším aktívnym životným štýlom. Vďaka bezpečnému uchyteniu telefónu na riadidlá bicykla, na ruke pri behaní alebo v aute pri riadení, môžete bezpečne používať telefón v bežnom živote i pri športových aktivitách a telefón používať ako športový tracker alebo GPS navigáciu.

Inovatívny systém zámku „Twist, Lock and Go™“, ktorý je použitý v kryte aj v jednotlivých držiakoch umožňuje rýchle uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnému systému „Dual Stage Lock“ budete mať istotu, že je váš telefón vždy bezpečne pripevnený aj bez použitia nepraktických obalov, z ktorých sa telefón horšie vyberá. Pri používaní krytu Quad Lock® Case je váš telefón chránený aj pri bežných činnostiach a prenášaní telefónu. Jedná sa o najľahší, najpevnejší a najbezpečnejší systém držiakov na trhu. Akonáhle ho raz vyskúšate, nebudete chápať, ako ste mohli bez neho žiť!

Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behom pár sekúnd pomocou jednoduchých montážnych o-krúžkov (v balení), pre dlhodobejšie použitie môže byť držiak zabezpečený doťahovacími páskami (v balení). Držiak najlepšie vyhovuje pre trubky veľkosti 25 – 40 mm.

Quad Lock® Poncho pre iPhone 6 plus/6s plus je vodeodolný obal (pláštenka) pre kryt Quad Lock® Case. Je vyrobený z priehľadného materiálu TPU (Thermoplastic polyuretán), ktorý dodá ochranu vášmu telefónu za zlého počasia a chráni všetky časti telefónu pred vodou a prachom. Vďaka mäkkému materiálu možno telefón pohodlne ovládať ako pomocou tlačidiel, tak aj dotykovej obrazovky.

Obsah balenia:

  • 1x Quad Lock® Bike Mount
  • 2x zabezpečovacie uťahovacie pásky
  • 4x montážne krúžky (2 veľké, 2 malé)
  • 1x Quad Lock® Case pre iPhone 6/6S Plus
  • 1x Quad Lock® Poncho pre iPhone 6 plus/6s plus
Kompatibilita
iPhone 6s Plus/6 Plus
Použité materiály
TPU (elastický termoplastický polyuretan)/Tvrdený polykarbonát
QLK-BKE-I6PLUS
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Tento web používa súbory Cookies, 
prostredníctvom ktorých Vám môžme 
poskytovať lepšie funkcie.